Sklep ECTACO - Zawsze darmowa dostawa
Gwarancja jakości producenta
Brak ukrytych oplat i kosztów
Tłumacze z języka polskiego > Tłumacze elektroniczne

Tłumacze elektroniczne

Tłumaczenie jest dwukierunkowe – użytkownik nie tylko otrzymuje tłumaczenie kwestii wypowiadanych w obcym języku, ale też sam może przekazywać urządzeniu zdania, które mają być przetłumaczone i "wypowiedziane" w obcym języku.Słowniki elektroniczne i Tłumacze elektroniczne dla klientów w Polsce. Tłumacze elektroniczne zostały zaprojektowane dla osób wybierających się w zagraniczną podróż i chcących niezwłocznie rozpocząć komunikowanie się w obcym języku.

Strona 1 | 2 | 3
Sortuj wg:   Funkcje    Cena - malejąco    Cena - rosnąco    Produktów w tej kategorii:  21
ECTACO Partner 900 Pro Polsko <-> Angielski Tłumacz mowy i całych zdań
ECTACO Partner EP900 PRO Polsko <-> Angielski Tłumacz mowy i całych zdań
1 699 zł
ECTACO EP900 PRO jest najbardziej zaawansowanym Tłumacz mowy polsko-anglickim. Bezprzykładnie mocny, skuteczny, i affordable, towarzysz EP900 PRO pierwszy wybór dla wystającego międzynarodowego zakomunikowania.
więcej
Ectaco iTRAVL 2 polsko-angielski Słownik i Tłumacz Całych Zdań
Ectaco iTRAVL 2 Polsko <-> Angielski Słownik i Tłumacz Całych Zdań
2 999 zł
ECTACO iTRAVL 2 wspomaga komunikację na poziomie podstawowym w trakcie wyjazdów służbowych lub turystycznych za granicę.
więcej
Ectaco LUX 3 Multi Tłumacz mowy i całych zdań (8 języków)
Ectaco LUX 3 Wielojęzyczny Tłumacz mowy i całych zdań (8 języków)
2 159 zł
Ectaco Partner LUX 3 to najnowsze urządzenie firmy Ectaco, które rozpoznaje, tłumaczy i wypowiada dowolne całe zdania w 8 językach. Ponadto Ectaco Partner LUX 3 to bardzo rozbudowane narzędzie do nauki języków obcych, posiadające mnóstwo aplikacji, dzięki którym nauka staje się łatwiejsza i bardziej skuteczna.
więcej
Ectaco Partner LUX 3 Polsko-angielski tłumacz elektroniczny
Ectaco Partner LUX 3 Polsko <-> Angielski Tłumacz mowy i całych zdań
1 999 zł
Dzięki ECTACO Partner LUX 3 możesz teraz swobodnie mówić, co tylko chcesz, i być zrozumianym. Urządzenie wielkości dłoni wystarczająco inteligentne, aby przetłumaczyć co chcesz, gdzie chcesz i kiedy tylko chcesz. To właśnie ponad 25 lata badań oraz rozwijania nowych technologii pozwoliły firmie ECTACO na stworzenie tego niesamowitego tłumacza elektronicznego. Ectaco Partner LUX 3 Pro jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem, jakie kiedykolwiek zostało stworzone, przy jednoczesnym zachowaniu łatwego w obsłudze interfejsu, dotykowego ekranu oraz w pełni regulowanej klawiatury QWERTY. Elegancka i lekka konstrukcja (ok. 370 gram) mieści się w kieszeni a olśniewający 7-calowy wyświetlacz zapewnia niesamowitą jakość obrazu.
więcej
Ectaco Partner LUX 2 Multi PRO Tłumacz mowy i całych zdań ze skanerem
Ectaco Partner LUX 2 Multi PRO Tłumacz mowy i całych zdań ze skanerem (8 języków)
1 999 zł

Ectaco Partner LUX 2 PRO to urządzenie firmy Ectaco, które rozpoznaje, tłumaczy i wypowiada dowolne całe zdania w 8 językach. Ponadto Ectaco Partner LUX 2 to bardzo rozbudowane narzędzie do nauki języków obcych, posiadające mnóstwo aplikacji, dzięki którym nauka staje się łatwiejsza i bardziej skuteczna.

Dodatkowo Ectaco Partner LUX 2 PRO posiada ręczny skaner, który pozwala na szybkie i dokładne wprowadzanie tekstu do tłumaczenia.

więcej
Ectaco LUX 2 Multi Tłumacz mowy i całych zdań (8 języków)
Ectaco LUX 2 Multi Tłumacz mowy i całych zdań (8 języków)
1 799 zł
Ectaco Partner LUX 2 to najnowsze urządzenie firmy Ectaco, które rozpoznaje, tłumaczy i wypowiada dowolne całe zdania w 8 językach. Ponadto Ectaco Partner LUX 2 to bardzo rozbudowane narzędzie do nauki języków obcych, posiadające mnóstwo aplikacji, dzięki którym nauka staje się łatwiejsza i bardziej skuteczna.
więcej
ECTACO iTRAVL NTL-9C
ECTACO iTRAVL NTL-9C
1 695 zł

Translator ECTACO iTRAVL NTL-9C - absolutnie unikatowe narzędzie spośród wszystkich urządzeń do tłumaczenia! Zapewnia wszystko, czego potrzebują osoby podróżujące w celach rozrywkowych i biznesowych.

więcej
 Elektroniczny tłumacz ECTACO Partner LUX 2 Angielsko-Polski / Polsko-Angielski
Elektroniczny tłumacz ECTACO Partner LUX 2 Angielsko-Polski / Polsko-Angielski
1 599 zł
Jest najbardziej zaawansowanym narzędziem, jakie kiedykolwiek zostało stworzone, przy jednoczesnym zachowaniu łatwego w obsłudze interfejsu, dotykowego ekranu oraz w pełni regulowanej klawiatury QWERTY.
więcej
Polsko <-> Angielski elektroniczny mówiący ECTACO Partner EP900 Deluxe
Polsko <-> Angielski mówiący słownik elektroniczny ECTACO Partner EP900 Deluxe
1 459 zł

ECTACO EP900 Deluxe to podręczny tłumacz najnowszej generacji, będący kolejnym produktem naszej doskonałej serii Partner. Czegoś takiego jeszcze nie było! Urządzenie, które przetłumaczy wszystko bez względu na to, co i w jaki sposób jest napisane! Dodatkowo razem z nim, tak łatwo nauczysz się języków obcych!

Glowna zaleta Ectaco Partner EP900 Deluxe jest interaktywny kurs jezykowy – Language Teacher. Przy jego pomocy uczenie sie jezyka jest latwe i efektywne. System U-Learn zostal opracowany z mysla o tych osobach, ktore chca uczyc sie jezyka w samochodzie lub w pracy. Wzbogacona baza jezykowa zostala udzwiekowiona ludzkim glosem, dodano wiele innych ciekawych funkcji, min.: slownik obrazkowy, czytnik ksiazek elektronicznych, odtwarzacz audio i wideo.

Prosty i szybki sposob wprowadzania zdan lub pojedynczych slow do systemu tlumaczen zapewnia teraz skaner C-Pen! Za pomoca C-Pen’a bez trudu zeskanowac mozna tekst z kazdej zadrukowanej powierzchni – ksiazki, gazety, recepty. Skaner natychmiast przekaze slowo lub tekst do systemu tlumaczen w slowniku, przetlumaczy je, a na zyczenie wypowie.

więcej
Polsko <-> Niemiecki elektroniczny mówiący ECTACO Partner DP900 Deluxe
Polsko <-> Niemiecki mówiący słownik elektroniczny ECTACO Partner DP900 Deluxe
1 459 zł

ECTACO DP900 Deluxe to podręczny tłumacz najnowszej generacji, będący kolejnym produktem naszej doskonałej serii Partner.

Dotychczas nikt jeszcze nie zbudował takiego urządzenia! Wyobraź sobie podręcznego tłumacza, który nie tylko ułatwia komunikację z innymi osobami i tłumaczy dowolne wypowiedzi, ale także uczy Cię języka! Zupełnie jak Twój prywatny nauczyciel! Dzięki funkcji Language Teacher, urządzenie płynnie wymawia wyrazy, które zostały nagrane w danym języku przez profesjonalnego narratora. Ponadto, podaje użytkownikowi krokowe instrukcje postępowania i prawidłową wymowę wyrazów, a dzięki quizom, uczy poprawnej wymowy w okamgnieniu!

więcej
Strona 1 | 2 | 3

ECTACO Inc. jest światowym liderem w technologii elektronicznych urządzeń tłumaczących. Naszą markę stanowią twórcy jednych z najbardziej zaawansowanych urządzeń kieszonkowych wyspecjalizowana grupa lingwistów i programistów. ECTACO, Inc. zyskała uznanie na całym świecie z produkcji trwałych, przenośnych urządzeń tłumaczących.