Sklep ECTACO - Zawsze darmowa dostawa
Gwarancja jakości producenta
Brak ukrytych oplat i kosztów
Tłumacze z języka polskiego > Aplikacje do nauki języków obcych
  • Oprogramowanie dla Android
    Największe i najbardziej rozbudowane dwukierunkowe słowniki, Rozmówki oprogramowanie do nauki języków dla urządzeń z Androidem! Software można wykorzystać w wielu sytuacjach, począwszy od spotkań zarządu a kończąc na spotkaniu z wymarzoną dziewczyną, ponieważ nie tylko łamie bariery językowe, ale po prostu niszczy je! Aplikacja daje możliwość nauki słówek w trybie offline
  • Oprogramowanie dla Windows
    Aplikacje te zostały zaprojektowane specjalnie dla Windows OS. Dzięki dowolnym aplikacjom ECTACO zainstalowanym na komputerze możesz poprawić swoją znajomość języka obcego za pomocą łatwych w obsłudze i przyjemnym materiałom do nauki. Możesz również natychmiast przetłumaczyć dokumenty, strony internetowe i pełne teksty z dokładnością i niezawodnością.

Aplikacje do nauki języków obcych

Oprogramowanie Programy do nauki języków. Dzięki Software ECTACO możesz teraz swobodnie mówić, co tylko chcesz, i być zrozumianym. Na naszym portalu znajdują się zarówno kursy języka angielskiego, niemieckiego, jak i innych języków. Interaktywne programy do nauki języków obcych to przyszłość szkolnictwa oraz samodzielnej edukacji w zaciszu domowym. Wystarczy wybrać kurs językowy dostosowany do aktualnych potrzeb oraz poziomu zaawansowania i rozpocząć swoją przygodę z nowym językiem.