Sklep ECTACO - Zawsze darmowa dostawa
Gwarancja jakości producenta
Brak ukrytych oplat i kosztów


Program Korzystny pozwoli Ci zarobić! Skorzystaj z naszego sukcesu!

Jeżeli jesteś posiadaczem witryny internetowej - nie ma znaczenia czy jest to sklep internetowy, portal rozrywkowy czy strona osobista, nieważna jest też wielkość - masz realną szansę zarobić pieniądze tu i teraz.

Nie ma łatwiejszej drogi, aby dużo zarobić włożywszy w to tak niewiele wysiłku.

Jak zostać partnerem sprzedaży on-line?
To proste. Umieść moduł, który Ci dostarczymy, na swojej stronie internetowej i to wszystko! Możesz teraz wrócić do codziennych zajęć, czyli po prostu odpocząć. Wzbogacasz się za każdym razem, gdy gość Twojej witryny kupuje nasz słownik.

Pytasz DLACZEGO jesteśmy TACY pewni?
Znów wszystko jest bardzo proste. Skorzystamy z tego, że Ty się wzbogacisz! Specjaliści firmy Ectaco na całym świecie będą pracowali zamiast Ciebie. Znamy się na zarabianiu pieniędzy!

Jeszcze jedna (i najważniejsza) uwaga - słowniki Ectaco nie mają odpowiedników, a tym samym konkurentów!

Program Złoty (Gold program)

Make money by becoming our Partner!
Podczas odwiedzania Złotego modułu (Gold Dealer's module) umieszczonego na Twojej witrynie, klient automatycznie otrzymuje Twój identyfikator ID. Zawsze będziesz otrzymywać swoją prowizję, jeżeli kiedykolwiek później klient kupi nasz produkt na którejkolwiek z witryn Ectaco. Informacja o zamówieniu słownika jest opracowywana automatycznie. Ectaco, Inc. dba o wszystko, wliczając w to obciążenie kart kredytowych klientów i dostawę słowników. Twoje prowizje będą się zbierać i co miesiąc po osiągnięciu $100 będziesz otrzymywać czek pocztą.

Zapewniamy pełne wsparcie — począwszy od pomocy technicznej, aż po realizację zamówień. Twoim zadaniem jest po prostu czerpanie zysków z każdego zamówienia. z nami, jeśli chcesz zostać naszym partnerem


Program Platynowy
Możesz przyłączyć się do Programu platynowego, jeżeli masz na swojej witrynie system obsługi kart kredytowych. Nie wymaga to od Ciebie żadnych opłat lub zobowiązań.

Dodaj do swojego sklepu internetowego opisy słowników elektronicznych firmy Ectaco i podłącz ich do systemu obsługi kart kredytowych. Możesz używać zdjęcia i teksty z naszej witryny.
Na swojej witrynie możesz ustalić na nasze słowniki dowolne ceny (ale nie niższe od cen detalicznych kompanii ECTACO)
W razie, jeżeli model zostanie wysprzedany lub zostanie zmieniona cena, otrzymasz od nas e-mail.
Po obciążeniu klienta płatnością, należy Ci wysłać do nas e-mail z informacjami dotyczącymi zamówienia (model słownika; ilość; adres, pod który towar ma zostać dostarczony).
Za każdy dokonany zakup zostaniesz obciążony według platynowych cen dealerskich. Akceptujemy przelewy bankowe oraz karty kredytowe.
Wyślemy słownik Twojemu klientowi w dzień, gdy otrzymamy od Ciebie opłatę.

z nami, Aby zarejestrować się jako dealera platynowego firmy Ectaco. Wymagane są następujące dane: imię i nazwisko, nazwa firmy, URL witryny, telefon, adres pocztowy.