Sklep ECTACO - Zawsze darmowa dostawa
Gwarancja jakości producenta
Brak ukrytych oplat i kosztów
Tłumacze z języka polskiego > Tłumacze elektroniczne

Tłumacze elektroniczne

Tłumaczenie jest dwukierunkowe – użytkownik nie tylko otrzymuje tłumaczenie kwestii wypowiadanych w obcym języku, ale też sam może przekazywać urządzeniu zdania, które mają być przetłumaczone i "wypowiedziane" w obcym języku.Słowniki elektroniczne i Tłumacze elektroniczne dla klientów w Polsce. Tłumacze elektroniczne zostały zaprojektowane dla osób wybierających się w zagraniczną podróż i chcących niezwłocznie rozpocząć komunikowanie się w obcym języku.

Strona 1 | 2 | 3
Sortuj wg:   Funkcje    Cena - malejąco    Cena - rosnąco    Produktów w tej kategorii:  21
ECTACO Universal Translator ML350
ECTACO Universal Translator ML350
199 zł

Słownik Universal Translator kryje w sobie moc lingwistyczną, dzięki której możesz spokojnie podróżować po świecie. To niezwykłe urządzenie tłumaczy na oraz z dziesięciu języków, a także zawiera ponad 400 zwrotów używanych powszechnie i w nagłych wypadkach, przelicza jednostki miar i kursy walut oraz podaje czas lokalny i strefowy w różnych miejscach świata.

więcej
Strona 1 | 2 | 3

ECTACO Inc. jest światowym liderem w technologii elektronicznych urządzeń tłumaczących. Naszą markę stanowią twórcy jednych z najbardziej zaawansowanych urządzeń kieszonkowych wyspecjalizowana grupa lingwistów i programistów. ECTACO, Inc. zyskała uznanie na całym świecie z produkcji trwałych, przenośnych urządzeń tłumaczących.