Sklep ECTACO - Zawsze darmowa dostawa
Gwarancja jakości producenta
Brak ukrytych oplat i kosztów

Flesz-karty dla Windows

LingvoSoft Flesz-karty dla Windows przekształcają nudzące ćwiczenie w rozrywkę! Flesz-karty zawierają pięć ciekawych gier, które pomogą Ci w łatwym nauczeniu się tysięcy wyrazów w obcym języku

Strona 1 | 2 | 3
Sortuj wg:   Funkcje    Cena - malejąco    Cena - rosnąco    Produktów w tej kategorii:  26
LingvoSoft FlashCardsPolish <-> Swedish for Windows
LingvoSoft Fiszki 2019 Polsko <-> Szwedzki dla Windows
99,95 zł
49,95 zł
Pobierz wersję próbną
LingvoSoft Fiszki Polsko <-> Szwedzki dla Windows przekształcają nudzące ćwiczenie w rozrywkę! Fiszki zawierają pięć ciekawych gier, które pomogą Ci w łatwym nauczeniu się tysięcy wyrazów w języku szwedzkim.
więcej
LingvoSoft FlashCardsPolish <-> Slovak for Windows
LingvoSoft Fiszki 2019 Polsko <-> Słowacki dla Windows
99,95 zł
49,95 zł
Pobierz wersję próbną
LingvoSoft Fiszki Polsko <-> Słowacki dla Windows przekształcają nudzące ćwiczenie w rozrywkę! Fiszki zawierają pięć ciekawych gier, które pomogą Ci w łatwym nauczeniu się tysięcy wyrazów w języku angielskim.
więcej
LingvoSoft FlashCardsPolish <-> Thai for Windows
LingvoSoft Fiszki 2019 Polsko <-> Tajlandzki dla Windows
99,95 zł
49,95 zł
Pobierz wersję próbną
LingvoSoft Fiszki Polsko <-> Tajlandzki dla Windows przekształcają nudzące ćwiczenie w rozrywkę! Fiszki zawierają pięć ciekawych gier, które pomogą Ci w łatwym nauczeniu się tysięcy wyrazów w języku tajlandzkim.
więcej
LingvoSoft FlashCardsPolish <-> Turkish for Windows
LingvoSoft Fiszki 2019 Polsko <-> Turecki dla Windows
99,95 zł
49,95 zł
Pobierz wersję próbną
LingvoSoft Fiszki Polsko <-> Turecki dla Windows przekształcają nudzące ćwiczenie w rozrywkę! Fiszki zawierają pięć ciekawych gier, które pomogą Ci w łatwym nauczeniu się tysięcy wyrazów w języku tureckim.
więcej
LingvoSoft FlashCardsItalian <-> Polish for Windows
LingvoSoft Fiszki 2019 Polsko <-> Włoski dla Windows
99,95 zł
49,95 zł
Pobierz wersję próbną
LingvoSoft Fiszki Polsko <-> Włoski dla Windows przekształcają nudzące ćwiczenie w rozrywkę! Fiszki zawierają pięć ciekawych gier, które pomogą Ci w łatwym nauczeniu się tysięcy wyrazów w języku angielskim.
więcej
LingvoSoft FlashCards Builder
LingvoSoft Fiszki Builder 2019
free
Pobierz darmowe
LingvoSoft FlashCards Builder - to środek do tworzenia własnych baz językowych dla Fiszki, pozwalający na dodawanie do słownictwa Kart wyrazów z Twoich osobistych plików tekstowych. Ucz się potrzebnych Ci wyrazów, wykorzystując Fiszki i program FlashCards Builder.
więcej
Strona 1 | 2 | 3

ECTACO Inc. jest światowym liderem w technologii elektronicznych urządzeń tłumaczących. Naszą markę stanowią twórcy jednych z najbardziej zaawansowanych urządzeń kieszonkowych wyspecjalizowana grupa lingwistów i programistów. ECTACO, Inc. zyskała uznanie na całym świecie z produkcji trwałych, przenośnych urządzeń tłumaczących.